Reklama

Dział Crewing na Portalu Morskim notuje obecnie średnio 8000 wizyt marynarzy dziennie. Nie ma drugiego takiego medium w Polsce, które mogłoby pochwalić się równie dużą popularnością wśród pływających kadr morskich.

Możemy pochwalić się następującymi wynikami:

  • średnia miesięczna liczba użytkowników: 37 539
  • średnia miesięczna liczba wizyt: 243 892

Crewing w Portalu Morskim skierowany jest tylko i wyłącznie do właściwej grupy odbiorców, czyli marynarzy. Inwestując w reklamę w dziale Crewing mają Państwo pewność, że trafi ona do Waszych potencjalnych pracowników bądź klientów. Dodatkowo sama forma reklamy jest zdecydowanie atrakcyjniejsza od statycznych grafik umieszczanych w czasopismach. Można tu użyć animacji, dźwięku, stworzyć interaktywną reklamę. Ta sama reklama trafia do dużej grupy odbiorców często wielokrotnie przez co ułatwione staje się zadanie budowania marki.

Portal Morski nie ponosi dużych kosztów związanych z emisją stron internetowych dlatego też koszty reklamy na Platformie Crewingowej są średnio 4-krotnie niższe od reklamy w tradycyjnych czasopismach. W powiązaniu z bardzo dobrym targetowaniem reklamy (trafia ona tylko do marynarzy) koszt dotarcia z przekazem do jednego marynarza oscyluje w granicach 0,02 zł.

Koszt reklamy jest ustalany indywidualnie, zależnie od umiejscowienia, wielkości i formy reklamy.

Piotr Błaszkowski
reklama@portalmorski.pl
Tel.: + 48 58 307 16 35
Tel. kom.: 608 399 071